Sokağa Çıkma Yasağında Veterinere Gitmem Gerekiyor

Rmysass

Arkadaşlar kedimi perşembe günü kisirlastirdim cumartesi günü kontrole gitmem lazım ama aşı karnesi veya polise gösterebileceğim bir belge yok.
Veteriner bir sorun olursa biz yazı göndeririz falan filan dedi .
Yasaklarda benim durumumda olup veterinere giden var mı sorun yaşadınız mı????

6 CEVAP

Mehmetkr

@golsahyildirim elinde aşı karnesi yokmuş henüz

Mehmetkr

Yakalanmazsiniz büyük ihtimalle çok sıkı denetim yapmıyorlar. Bu yasaklar daha çok çıkabilirsiniznama çıkmasanız daha iyi yasağı gibi herkes dışarıda. Yakalansaniz dahi veterinerin belge göndermesine bile gerek yok telefonda görüştürun izin vereceklerdir

golsahyildirim

Aşı karnesi ile çıkabilirsiniz, geçen hafta kedimin aşısı için haftasonu özel aracımla çıktım. Veteriner hekimimiz yasaklara dahil olmadığını ve aşı karnesini gerekli durumda gösterebileceğimizi söyledi. Şehir dışından gelen pet sahipleri bile olmuş o gün :)

golsahyildirim

@Mehmetkr kısırlaştırma ve yasaklar yazdığını görünce hiç dikkat etmemişim, kusura bakmayın. O zaman veteriner hekiminize iş düşüyor. Sıkıntı yaşanırsa kendisiyle iletişime geçersiniz, bence kontrolünü ihmal etmeyin :(

Rmysass

Evet öyle mecbur gideceğim sonuçta keyfi bir ıs değil umarım bir sorun yasamam .tesekkurler :)

Zeynepulku

Kedinizi gösterin direk anlayışlı olurlar.