Arkadaşlar Kedimin Cinsi Ne Acaba?

zin

Sahiplendiren kişi british ve norveç orman kedisi melezi dedi.

16 CEVAP

sforselin

Ya xbxbxbxb İngiliz ya da Norveç ajanı olduğunu düşünüyorum ben de. Maskesi düşer elbet

Mehdem

Ciddi ciddi cevap verenler var :)

Zeynepulku

Calico, tekir ırkı. Dediklerinizin melezi olabileceğini düşünmüyorum. Hic birine benzemiyor. Calico güzeli bir kız pamuk gibi.

Erogluekiin

Hepinizin yanlış düşündüğünü düşünüyorum. Bana pek bir maine coon gibi geldi mzlslsks

bihtercik

safkan tekir ;D

Zeynepulku

Ben espriyi anlamayıp ciddi ciddi cevap verdim cksocks birde kendi kendime şey diyorum kedi hakkında guzel şeyler söyleyeyim de sahiplenmekten vazgecmesinler. Nvkslvkskvmmamc

zin

Yok yav

ferhat05

Tekir cinsi, kürkü calico. Sahiplendiren kişi yalan söylemiş gibi. Ama boşverin çok tatlı ona rağmen, çocuğunuz gibi bakın ona. Tüyü kadar ömrü olsun. Bu arada nerden sahiplendiniz?

zin

Yaaa bilemedim ki siyam kedisinin özelliklerini de taşıyor anneannesi tayland tan göç etmiş zamanın da @sforselin @Erogluekiin

Mapple2

Tekirli Norveçli Britishli Her Kesimden Cinsee Muktedir Münezzeh Can-ı Huzur :) Maşallah

alabalik32

Orijinal Tekir..

ilkim2410

Çok tatlı bir ırk:calico :)

tüyü kadar ömrü olsun inşallah

sforselin

Zin döver Şeyma ablayı, terk etmeyi aklından iki saniye geçirse xbbxv Ajan derken şaka yapmıyorum. Kuru mamayı bile hırpalayarak yiyor çocuk 0.0

zin

:D:D:D

zin

Kedi sahiplendirme sayfasından