Kedimin Banyoya Girmemesi İçin Ne Yapabilirim?

feyzanurkrb

Selam arkadaşlar. Kedim sürekli banyoya giriyor ve duştan su içiyor, çöp kovasını kokluyor, kirli sepetinin arkasına giriyor vs. Girmemesi için kapıyı kapatıyordum fakat içerisi havasızlıktan çok kötü kokuyor bu yüzden başka çözüm önerisi olan varsa yazabilir mi lütfen 🙏🏻

5 CEVAP

alabalik32

Karanlıktadamı giriyor. Bizim ki karanlıkta adım atmaz. Ben girdiğimde kapı açıksa girer.

chuckysmom

Kapının girişine çift taraflı bant yapıştırabilirsiniz bir kere girmeye çalıştığında patisine değince bir daha gitmeyecektir

Cansupakize

Benimde her yere giren kedim banyodan nedense çekiniyor anlam veremiyorum bazen🤣

zibityus

sineklik gibi bir şey satılıyordu internette yapılacak tek şey oraya bir şey koymak bence başka türlü önleyemezsiniz gibi

Seydacelk

Banyo giderini kapatan yuvarlak maddeler var onlardan alıp ordan şu içmesini önleyebilirsiniz. Benim yavrumun kumu banyoda olduğu için maalesef engelleyemem . Duşa kabini kapalı tutuyorum gidere de kapak aldım daha iyi oldu. Bir de çamaşır suyu ve kokulu yer temizleyici ile yıkadıktan sonra orda geçirdiği vakit azaldı. Ama ıslak bırakmayınız çamaşır suyu zarar verebilir :)