Kedim Tuvaletini Salona Yapıyor

Kedim bugün tuvaletini 2 kez salona yaptı
Kumuna götürüp koyuyorum kumunda durmuyor. Hiç oyun oynamıyor mırlamıyor. Sürekli miyavlıyor. Yürürken çok yorgun duruyor.

4 CEVAP

chuckysmom

Kum kabının yerini beğenmemiş olabilir mi

Ftmkrtl

Kısır mı acaba kızgınlığa girmiş olabilir

Seydacelk

Herhangi bir sorunu olabilir. Oyun oynamıyor sadece yatıyorsa bir çok sebebi olabilir. Dikkat edip bir veterinere danışın bence

Teşekkür ederim sorunun kum kabı olduğunu düşünmüyorum. Birden böyle oldu. Stresten olabilir yine de pazartesi vete gidixez zaten karma aşısı yapılacaktı