Acil Bakar Mısınız

Melsacolk

ARKADASLAR ARKADASIMIN KEDISI BU SEKILDE KUSUYORMUS VE KÜRT GIBI BIR ŞEY DIYOR NEDEN BÖYLE OLUR SIZCE

7 CEVAP

Melsacolk

KURT

Zeynepulku

Yandaki şey aleovera mi? Aloe vera mi yemis? Aloe vera toksittir, ölümcül olabilir.

Melsacolk

hayır sadece gösteriyor onu la
kustuğu sey kurt gibi bir sey demiş

Zeynepulku

Ha tamam kedi parazit kalmış parazit kusuyor yarin ilk is veteriner hekimden iç parazit hapı almak olsun. İşgalde olabilir bu zamanda, istahazilik vs görülebilir

Zeynepulku

Parazit kapmış*
İshalde olabilir*
Su sitede bir gün de bir şeyi doğru yazsam şaşarım.

venniee

parazit kapmış veterinere götürün götürmezseniz insan sağlığına çok zararlıdır.

venniee

parazit kapmış veterinere götürün götürmezseniz insan sağlığına çok zararlıdır.