Kedimin Agzi Kapanmiuo

violetsmom

cok belli olmasa da fotografini koydum kedimin agzi hep acik nadiren tamamen kapali oluyo o da uyurken falan bi kac ay once veterinere goturdugumde sicaktan bunaliyo olabilir kis gelince biraz daha gozlemleyin demisti su anda eskisi kadar bi aciklik yok fakat ama agzi tam kapanmiyo ASLA cok az bi bosluk hep oluyo yani nedeni nedir

3 CEVAP

sugartgecat

yapısı öyledir belki benim arkadasımın da agzı disleri yüzünden hic kapanmıyodu dis teli taktırdı zorlayınca kapanıyo artık..

ZehraBulutt

Şapşallıktan olabilir :)

ZehraBulutt

Burnu tıkalı olmasın.