Kedime İnsanlar İçin Olan Balık Yağı Kapsülünden Versem Bir Zararı Olur Mu?

Annem benim için almıştı 1 yıl önce ama tadı iğrenç çok az kullandım bunlar kaldı. Kedime haftada bir falan versem bir zararı olur mu?

5 CEVAP

ferhat05

Çok iyi biliyorum bunları. Küçükken annemin zoruyla yutardım. Bence vet hekime danışmadan kullanmayın. Ayrıca son kullanım tarihine de dikkat edin. Oksijenle temas halinde sanırım ve ne kadar iyi bir şey bilmiyorum.

Zeynepulku

Aromasız ise verebilirsiniz. İnsanlar için olanlar daha iyi denetlendiği için bence daha sağlıklıdır hem de daha ucuz oluyorum 5 kg bir kedi 200-250 mg omega3 almalı ona gore vermelisiniz. Balık yaginiz ifos onayı almis mi? Kaliteli bir balık yagi ifos onayı almis olmalı.

Verdatrtp

Bence vermeyin insanların ihyacı ile kedinin ihtiyacı bir değil kedinize vitamin takviyesi vermek istiyorsanız özellikle 'kediler' için olan vitaminlerden verin hap şeklinde ya da damla olarak seçenekleri var. Bu arada kapsüller çok büyük duruyor kedinin yutacağınıda sanmıyorum, yine de veteriner hekiminize sorun isterseniz

Mustafanacar

Kediler için çok sağlıklı verebilirsiniz.

@ferhat05 yok cam bir kavanoza boşaltmıştım. Hava almıyor. Veterinere bir soracağım. Son kullanma tarihi 2022