Sabun Sevgisi

sayyavefaaa

Sabunu çok seviyor nerede görse anında kendini kaybetmişçesine yalamaya başlıyor organik kalıp sabunlarının yerini öğrendi gidip miyavlıyor açayım diye normalde asla lavaboya çıkmazdı ama babam sabunu lavaboya koyduğu için artık çıkıp bakıyor sabun orda mı diye bir süredir kalıp sabun kullanmıyoruz ama hala gelip dolabın önünde sabun istiyor

1 CEVAP

Kedilerin bazı bu tarz şeylere zaafları vardır. Benim kedimin de süngere var. Ama yiyebilme ihtimalleri olduğu için göz önünde tutmamak gerekiyor ne yazık ki. Daha sonra ciddi problemler meydana gelebiliyor.