Kısırlaştırma Sonrası Yolculuk

Sena_ak51

Merhaba benim 13 14 aylık erkek tekir kedim var kısırlaştırcam şu an olduğum yerde fakat eşimin çalıştığı yerde vet olmadığından oraya tekrar gitmemiz gerekiyor kısırlaştırsığım gün yolculuk yapmamaya bir sakınca olur mu ilk defa yapıyorum

4 CEVAP

aylinceyda

Kısırlaştırma operasyonu olduktan 1-2 gün sonra seyahat etmeniz daha iyi olacaktır. Veteriner stresi üstüne yolculuk eklenmemesi daha iyi olur. Yine de veterinerinize danışıp bilgi alabilirsiniz.

Firuzecik

Ben de ameliyat için sehir merkezine yaklaşık 1 saatlik yola gittim. Ameliyattan sonra narkoz etkisiyle uyuyorlar baya bi sonra ayılıyorlar. Dönüş yolunda sorun yaşamadım ben.

Sena_ak51

Teşekkür ederim ama izin bitti bende ameliyat olduğum için ilgilenemedim son güne kaldı

Sena_ak51

Benimde 3 buçuk saat yolum var özel araçla gidiyorum zaten