Kedim Fip Hastası

Nurrkaraa

Kedim fip bir takım şeyler yağılmaya çalışılıyordu fakat bir gecede çok kötü duruma geldi ayağa kalkamıyor olduğu ywre yapıyor tuvaletini nefes alırken hırıltılar çıkarıyor yemek zatem hiç yemiyor ne yapmalıyız lütfen yardım edin

6 CEVAP

Ayben02

Acil vete götürün

Erogluekiin

Acil bir destek sayfası acın instagramda. Fip whatsap grubuna katılın gs ilaçları için yardım toplayın. Inşallah kuzunuz başarabilir. Ben lokum umu kaybettim, size şans ve sabır diliyorum

Nurrkaraa

Kedimi kaybettim gözümün önünde can çekişti ve öldü teşekkür ederim yazanlara

heytherebu

Başınız sağolsun 🥺

😔 başınız sağolsun evlat acısı 😢

aylinceyda

Acilen bir tedaviye başlamanız gerekiyor. Facebook ve İnstagram’dan kediniz için fip hesabı açmalısınız. Bu tedavinin maliyeti ve süreci açısından bağış sayfası oluşturmanız çok önemli. Kedisi fip olan kişilerle bu platformlardan konuşabilir, yardım alabilirsiniz. Onlar size daha iyi destek olacaktır.