Arkadaşımın Cinsi

erdomer

Neredeyse 6 aylık oldu, kırma olduğunu biliyorum ama hala emin değilim. Tahmini olan varsa bilmek isterim.

11 CEVAP

DoraFiko

'Sevim kooooşş' diyor galiba son fotoda 😂😂😂 maşallah çok güzel

Mehmetkr

Malinois melezi olduğu ortada.

Mehmetkr

Çok güzel bir köpek eğitime başlasaniz çok güzel olur malinoisler eğitim için mükemmel köpeklerdir. Birçok ülkede polis köpeği olarak kullanılıyor. Hatta en son İzmir depreminde arama yapan köpeklerden biri de malinoisdi

Sonraki fotoğraf. Allah uzun ömür versin beni çok güldürdü. Djejdhdjdjjd

Hennessy

reis son fotoğrafta mevzu var mı diye bakıyor

Argo

çok ama çok güzelll💜

baranertaga

Büyük ırk köpek olacak gibi duruyor daha 6 aylık kocaman olmuş :)

Superisi814

Bence mahallenin muhtari Belcika malinez kirmasi..

erdomer

elimden geldiğince eğitiyorum çok akıllı kendisi :)

Sondaki olacaktı

erdomer

kendisi mahallenin muhtarı olur gelen geçen ondan sorulur :)