Kedimin Yerleri Koklamasi

Latahzen27

Arkadaşlar kedim kızgınlığı geçtikten sonra artık yerleri kokluyor ve ağzı açık kalıyor sanki bisey olmuş gbi davranıyor sizce bu neden?

2 CEVAP

betulturkoglu

ahahaah ya benim ki de öyle :) farklı bir koku aldıklarında yaparlar, genelde başka bir hayvanın kokusu yada temizlik maddesinin kokusunu almış olabilir, çamaşır suyunda amonyak olduğu için bunu başka kedilerin idrarındaki kokuyla karıştırabiliyorlar ,evi temizlerken sirke ile yada doğal temizlik ürünlriyle temizlerseniz sorun olmaz sağlıklı günler dilerim :)

Latahzen27

Tsk edrim cevabınız icin🙂🙂