Kedi Balkon Güvenliği

Ezel_acar

Balkona yarım güvenlik filesi istiyoruz yarım olmasının sebebi çamaşır asmamız fakat tırmanıp aşşağı atlar mı diye düşünüyorum önerileriniz neler başına gelen var mı (umarım yoktur)

2 CEVAP

Denismozby

Atlar.

ZehraBulutt

Yarım olmaz, siz işinizi sağlama alın. Balkon duvarları arasına ip gerip içe asın çamaşırlarınızı hem daha hijyenik olur. İçerde kalabalık yapar derseniz, asansörlü çamaşırlık diye aratın, çok güzel bir icat. Annem kullanıyor, çok memnun.