Mama Sorusu

ilkim2410

Anket

royal canin
(8 oy)
jungle
(1 oy)
Toplam (9 oy)

Jungle marka mama kötümü?

Ve royal canin mi daha iyi yoksa jungle mı?

11 CEVAP

Mustafanacar

İkisi de vasat

Miyhavponmil

Gerçekten ikisi arasında inanılmaz derecede fark var jungle market maması ve içeriği berbat ama royal canin iyi mamalardan biri fiyatından da anlaşıldığı üzere maalesef günümüzde ucuza iyi mama neredeyse yok.

Mustafanacar

Royal Canine iyi diyenin mamalar hakkında hiç bilgisi yoktur.

Miyhavponmil

Royal canın jungleden daha iyi olduğu kesin ama arkadaşın dediği gibi iyi değil ben size nd açana orijen gibi mamaları öneririm.

ilkim2410

Haklısınız teşekkürler

Miyhavponmil

Rica ederim ne demek😊

ilkim2410

siz hangi mamayı önerirsiniz?

Bikedi

Britcare hepsinden iyidir

ilkim2410

Maalesef acana, ND ve orijen bütçemi aşıyor. Britcare deneyeceğim

zibityus

fitmin

ilkim2410

fitminde deneyebilirim herkese cevapları için teşekkür ederim