Yaşlı Kedi İçin Hills Mi Royal Canin Mi Daha İyi

ilkexx

yaşlı kedi için hills mi royal canin mi daha iyi

4 CEVAP

ilkexx

nd kullanıyorum suan ama yüksek protein içeriği böbrek rahatsızlıgına sebebiyet verir mi diye korkuyorum. sizin tavsiyeniz nedir bunlar dısında? o kadar uzun zamandır nd kullanıyorum ki gerçekten hiçbir bilgim bulunmuyor diğerleri ile alakalı

elifozzdemiir

hills yasli kediler icin daha iyi diye biliyorum

Mehmetkr

İkisi arasından hills daha iyi ama bu mamalarla aynı fiyata hatta daha ucuza daha iyi mamalar da var.

Mehmetkr

Şuan ben yazsam da alacağınız bilgi sınırlı. Soru cevap kısmından filtreye tıklayıp kedi beslenmesi bölümünü seçersiniz daha önceden hangi mamanın nasıl olduğu ile ilgili binlerce mesaj yazılmıştır. Onların birazını okursanız genel bir fikriniz oluşur sonra da anlatılan mamaların içeriğini kontrol eder beğendiğinizi alırsınız.