Kapının Önüne Koyduğum Mama Kaplarını Israrla Çöpe Atan İnsanlar (!)

drybean

sinirlenmeye başlıyorum ya alt tarafı iki tane küçük kutu ne zararı olabilir size ! sokakta buna muhtaç olan canların karnının doyması niye bazı insanları (!) rahatsız ediyor kafayı yiyeceğim.

23 CEVAP

Zeynepulku

Eğer gözümüzle kimin aldığını attığını görürseniz ve bunu videoya alabilirsiniz HAYDİ uygulamasından şikayet edebilirsinjz

Mehmetkr

Demir kap kullanıyor iseniz hurdacılar alıyor. Plastik kaplar da uçuyor

zibityus

her köpeğin her gün yemek bulduduğunu düşünmeniz asıl saçma. köpekler açlığa dayanabildikleri için bu zamana kadar hayatta kalabildiler.

Misraardicli

Aslında mama kabı pet şişe gibi bir şey değilse ve böyle Demir bi kapsa ısıtılmış tornavida ile delip zincir ile bir yere bağlarsanız atamazlar bence o kadar da cani değillerdir

ilkim2410

Açlıktan ölmez diyorsunuz hadi diyelim açlıktan ölmedi ama orada hem hava soğuk hem de açlar. İkisi de birleşince kaldıramaz yavrucaklar minicik vücutları var sonuçta.

elifozzdemiir

kapinin onune uyari amacli yazi yazmayi denediniz mi?

zibityus

minicik vücutları var dediğin hayvan 7/24 sokakta ve üzerinde senin gibi kıyafetleri ayakkabısı olmadan yaşıyor :)

zibityus

ben kedi açlıktan ölmez demedim 2 3 gün yemek yemezlerse acıkacaklarını zannetmiyorum dedim söylediklerimi çarpıtmayın da biraz anlamaya çalışın. acıkma hissi ve acıkmak da aynı şeyler değildir. biz de acıktığımızı hissettiğimizde aslında acıkmış olmayabilir. besin alma ihtiyacımız olmadığında aç hissedebiliriz yani