Nd Kısırlaştırılmış Kedi Mamasinin Rengi Bir Farklı

FeyzaZeynep

Kedimi kısırlaştırdigim için Nd nin tavuklu Narli kısır kedi mamasına geçtim. Daha önceki mamasıda Nd nin tavuklu narlı kedi mamasıydı karistirdigimda kısırlaştirilmiş kedi manasının rengi açık geldi. Bozulmuş olabilir mi ?

6 CEVAP

Berrefilizzz

Valla bilemiyorum bozuk mu daha geçen gün açık mama aldım n&d rengi sizinki gibiydi adam dedi ki güneşten rengi açılmış belki sizinkinide güneşli bı yere koymuş olabilirler

Zeynepulku

2 ay önce bıldırcınlı aldım az tahilli rengi koyuydu son mamalardan içerik değişikliği var o yüzden olabilir rengi.

Berrefilizzz

Bizim bugün geldi nd tavuk nar kısır rengi bu sekil değil

Berrefilizzz

Açık mı aldınız

FeyzaZeynep

Hayır açık almadım kapalı pakette aldım t r e ndyoldan

FeyzaZeynep

Teşekkür ederim