Kedim Çok Zayıf Ve Kilo Almıyor

elifkonakci

Merhabalar... Kedim mamasını çok yiyerek ve severek tüketiyor. Ama buna rağmen çok zayıf. Hiçbir hastalığı yok şükür. Buna rağmen sadece 4 kg 180 gr. Kilo aldırmıyor diye N&D'den Proplan'a dönüş yaptık. Ama işe yaramadı maalesef. Bunun için başka ne yapabilirim bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.🙂

10 CEVAP

ilkim2410

Kilosu aslında çok iyi. Ama yinede kilo aldırmak istiyorsanız evde kendiniz yaş mama yapabilirsiniz.

Busebakis

Kediniz kaç aylık aslında kilosu iyi gibi

Cansupakize

Banada normal geldi benim kedi 10 aylık 2.750 en son

Mustafanacar

Benim kedim 7 kilo

Mustafanacar

Kilosu iyi kedinin

DoraFiko

Kediler 4-5 ayına kadar hızlı kilo alıyorlar.Mesela benim kedim 6.ayında 3.5 kiloya ulaştı sonra kilo alımı yavaşladı ayda 100gr civarı alıyor. Ama diğer küçük kedim hala hızlı kilo almaya devam ediyor. Büyüdükçe yavaş kilo alıyorlar. Bence kedinizin kilosu çok normal ama önemli olan dış görüntü olarak nasıl gözüküyor. İnternetten ideal kedi kilosu diye yazıp bakın isterseniz

elifkonakci

1,5 yaşında.

elifkonakci

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

elifkonakci

Bazı insanların kedileri 4 aylıkken 2 kg oluyor. Ben de benimki niye bu kadar zayıf diye düşündüm. Cevabınız için teşekkürler.

elifkonakci

Cevabınız için çok teşekkür ederim:)