Lysine 100 Kullanan Var Mı

Blair12

Merhaba, kedimi barınaktan sahiplendim gripti. Tedavisini yaptırdım ama ciğerlerine enfeksiyon indiği için ciğerinin bir kısmını kullanmadığını söyledi doktorlar. Şu anda bağışıklığı düşük ve akciğerinde hala enfeksiyon var. Veteriner kaç antibiyotik verdi ama bağışıklığı daha da düşüyor. Halihazırda viyo kullanıyorum 7 günlük. Lysine kullanan var mı?

1 CEVAP

Evet ben kullanıyorum fıs fıs şeklinde olan başka bir türü var mı bilmiyorum zaten. Ben memnun kaldım. Sabah akşam birer pompa ağzına sıkıyorum. Ben de barınaktan sahiplendim ağır bir kedi gribi geçiriyor ciğerleri hırıltılı, bağışıklığı baya düşük. Yanında ek olarak bir kaç vitamin daha önerdi hatta veterinerimiz onlarıda bir kaç saat aralıkla veriyorum. Sizde veterinerizi bir arayın sorun ona göre alın derim baya güzel bir ürün. Sağlıklı olan kediye bile arada sıkabilirsiniz dedi veterinerimiz kış aylarında bağışıklığını yüksek tutsun diye. Umarım iyileşir minik çok üzüldüm..