Hediye Geldi

Cansupakize

Arkadaşlar petlebiden mama siparişi verdim hediye olarak yaş mama ezme geldi. Denemek istiyorum ama gramajı büyük kullanıp kalanı buzdolabında saklayıp ertesi gün verebilir miyim yada bir günü üç öğünde mi veriyim siz nabıyorsunuz dolapta kaç gün bekletiyorsunuz?

10 CEVAP

Denizygt

Buzdolabında ağzı hava almıycak şekilde 3-4 gün muhafaza edebilirsiniz günde bir öğünle zaten 4 günde biter tabi dolaptan çıkınca ılık suyla ılıtıp vermelisiniz

Mustafanacar

O yaş mamayı sabah yarısını akşam yarısını verin.

Mustafanacar

Dolapta en fazla 2 gün dayanır.

Mustafanacar

Yetişkin bir Kedi Günde 400 gr yaş mamaya ihtiyaç duyar. Eğer 1 günde hepsini vermek istemiyorsanız 200 gr yaş mama 25 gr kuru mama verin. Dolapta 2 günden fazla beklerse bozulur.

nil7

Evet bunu bende merak ediyorum ben en küçüklerden alıyorum dolapta bekletiyorum ama 3 gün geçirmedim hiç üzerini streçleyip hava almayacak şekilde muhafaza ediyorum.Bilmiyorum bu sorun olur mu?

Hilaldemdem

Ben konserve değilde pakette olan yaş mamaları 4 gün falan bekliyor sorun olmuyor

Yaş mamayı günde 1 kere vermenizi öneririm fazlası zarar olabilir

Cansupakize

Teşekkürler ikiye bölüp vericem çok kalırsa benim dolapta benim içimde rahat etmez

kaanpolat

400 gr ler genel de çöp yada sokak hayvanları na gidiyor bizde 3 günde kokuyor tabi markaylada alakalı

Cansupakize

Cevaplar için teşekkür ederim , yarın deneyelim o zaman🌸

Salihaylmz

Bu konserveyi kullanmadim arkasında yazmiyor mu kullanim talimatlarinda?
Mesela nd yas mamada buzdolabinda saklayin 48 saat icinde tuketilmesi gerektigi yaziyor