Kedim Kabuklu Findik Yutmus Olabilir

Pablos

Merhaba arkakaslar.Kedim yere dusen findikla oynuyordu.Daha sonra yere yatti.Ve hıçkırır gibi ses cikartti.suphelendim evde findigi aradim ama bulamadim.eger yutmuşsa bir zarari olur mu? Sindirebilir mi bir kedi kabuklu findigi?

3 CEVAP

Pablos

Suan genel durumu iyi gozukuyor

duyggn

İsterseniz bir veterinere danışın. Birkaç gün kakasını, iştahını, ruh halini gözlemleyin. Kaka yapmıyorsa bağırsakları tıkanmış olabilir. Bizimki bir keresinde kemer tokası yutmuş gizlice dolaba girip. Kusup çıkarınca haberimiz oldu. Böyle durumlar çok tehlikeli olabiliyor maalesef.

damlayilmaz

Benim arkadaşımın kedisi fındık yutmuştu böyle. Sonra kusmaya başladı ve yemek yemiyordu. Veterineri aradığında fındık bağırsağını tıkamış olabilir demiş veteriner. Bizimkinin dişi çürümüş ondan öyleymiş p ayrı