Kedimin Yag Kokusu Nasil Gidecek

violetsmom

kedim aksam ustu et sote yaptigimiz tencereyi yalamisti her yeri yag kokuyor ustelik ondan sonra kendini yaladigi icin sadece yuzu degil patileri de yag kokuyor ve tuylerinin yumusakligi o yuzden gitti ne yapmaliyim yikama ihtimalim yok islak mendil zarar verir acil bakar misinizzz

6 CEVAP

didarkardes

ıslak mendil tabii ki zarar verir nemli bir bezle silebilirsiniz ama zaten 1 2 güne geçer o koku

ahsenyildiz

ıslak bir bezle silebilirsin ama bence ıslak mendil kullanma

ZehraBulutt

Yarına koku falan kalmaz, bu gece koklamayın kedinizi :)

Zeynepulku

Islak bir bezle silin 2-3 güne kendine yalaya yakaya kaybolur doku. Gecemzse kuru şampuan kullanabilirisniz

Islak mendil kesinlikle kullanmayın kediler için çok zararlı. Islak mendil ile sildiğinizde kendini yalayacagi için kimyasallar midesine zarar verir nemli temiz bez ile silebilirsinjz

Veterinerimiz alkolsüz ıslak mendille silinebilecegini söyledi ve ben arada gerektiginde ALKOLSÜZ ıslak mendille siliyorum bir sorun yaşamadık. Veteriner tavsiyesi olduğu için tavsiye etmekte bir sıkıntı görmüyorum. İçinize sinerse siz de deneyebilirsiniz.