Somon Yağı Gerçekten Tüy Dökümünü Azaltıyor Mu ?

fbayburt

Merhaba pug cinsi yavrumun tüyleri çok dökülüyor kullandığımız biotinli pastanın etkisini pek göremedik o sebeple Somon yağı sipariş ettim sizce işe yarar mı kullananlar bilgi verebilir mi ?

4 CEVAP

elifozzdemiir

pug cinsi zaten cok fazla tuy doken bir tur diye biliyorum ne kadar kullanirsaniz kullanin yine ortalamanin ustunde tuy dokecektir bence en etkilisi gunde 2 kez taramak

BasbugGS

Bu vet plus yerine mutamin balik yağini deneyin ben kullaniyorum tüy sağliğindan çok memnunum.

fbayburt

Evet yavru olduğu için ekstra tüy döküyor ama amacım zaten bunu minimuma indirmek umarım işe yarar

fbayburt

Çok teşekkür ederimm