Yavru British Short Hair İdeal Kilo

Shila59

Merhaba arkadaşlar british short hair dişi yavrumuz henüz 66günlük 500 gram kilosu acaba normal midir ?

13 CEVAP

Uzmo

Ben 71 gunlukken disi bir british shorthair sahiplendim 1.2 kgdi. O yuzden 500 sanki biraz az gibi geldi, veterinize sorun bir bence.

Mustafanacar

Kilosu az

Mustafanacar

Şimdi internetten araştırdım. 1,5 kilodan biraz fazla olması lazım.

Anonymus552223

66 gunluk degil bence bu kedi. Satin aldiysaniz yalan atmis olabilirler

Mustafanacar

Kediniz dişiyse 1,4 kilo ideal

Shila59

Teşekkür ederim cevaplarınız için veteriner pek önemsemedi kilosunu fakat bize de çok ufak gibi geliyor umarım en kısa sürede toparlar

Misraardicli

Bence normal kilosu benim kedim 2buçuk aylıkken 900 gramdı Zaman'la alır kilosunu belki annesütünü az almıştır . Mamasını sürekli değiştirip durmayın proteini fazla mama seçin ki kilo çabuk alsın eğer şişko bir kedi istiyorsanız

Misraardicli

Boynunda ki tasmanın aynısından ve yeşilinden benim kızımda da var 😀

Misraardicli

Tüyü kadar çok ömrü olur inşallah 🙏🙏

Shila59

Misraardicli çok teşekkür ederim aminn inşallah 🙏🙂

Shila59

Royal canin bebek mamasını kullanıyorum hiç değiştirmedim çok kilolu olmasın zaten kızım sağlıklı olsun yeterli

Hennessy

evet epiglottis e katılıyorum kedi 66 günlük değil çok daha küçük hemen satılması için yalan söylemişler

Misraardicli

Ben kedime royalin Bebek mamasından kullandım kusmaya başladı büyük ihtimal aldığım petshop bayat mama verdi bana ama akrabamın kediside bayılarak yiyor ve haftada 100 gram kadar alıyor