Bir Süre İçin Proline?

onur190707

yavru kediler için mystic mama kullanıyordum fakat mamaları bitti bir süreliğine proline mama kullanmak sorun olurmu market mamalarının içinde en iyi olduğunu hatırlıyorum. gerçi mamayı aldım ve severek yediler.

3 CEVAP

Uzmo

Market mamalari ile ilgili veteriner bize kediler severek yer ancak onlarin ‘fast food’ u gibi demisti besin degeri cok yuksek olmadigindan ancak ozel olarak proline ile ilgili degil genel olarak yapmisti yorumu, veterinizi arayip sorabilirsiniz belki

Mustafanacar

Uzmo Veterinerlerin önerdiği mamalardan daha iyi proline

golsahyildirim

Geçici olarak kullandığım bir mamaydı, dışkısında çok fazla koku oluyordu ve içeriği iyi bir mama değil. Yine de siz bilirsiniz :)