Kedim Kustu Acil

Cook

Kedim dün mamasını yedikten hemen sonra kusmuştu.İçinde bütün bütün mama taneleri vardı.Veterinerimiz tekrar kusmazsa sıkıntı olmaz hızlı yediklerinden de olabiliyor bazen dedi.Dün akşamdan beri hiçbir problem yoktu.Daha demin yine mama yemek için geldi,30 gram yemişti yarısından çoğunu kustu,içinde yine bütün mama tanecikleri var ve yine sarı renkli.Tekrar hızlı yemiş olabileceğinden olduğunu düşünüyorum ama dünden beri ikinci olduğu için çok korktum.Şu an veterinere gitmeli miyim,yoksa yine tekrar kusacak mı diye sabaha kadar mı beklemeliyim?

3 CEVAP

Patiskoo

Endişelenecek durum yok çok yediklerinde genelde hazmedemiyorlar. Eğer çok sık olmaya başlarsa veterineri aramalısınız. Bu arada 12 saat su harici bir şey verilmemeli. Geçmiş olsun :)

Cook

Bu arada kustuğunu yemeye çalışıyordu onu engelliyim derken kendi mamasına gidip yemiş şimdi kaldırdım suyunu mamasını sıkıntı yaratır mı

Uzmo

Veterineri once bir arayabilirsiniz bence.