Odul Tablet/Stick Onerisi

Uzmo

Kediniz icin ödul mamasi kullaniyor musunuz? Kullaniyorsaniz icerigi iyi olan onerebileceginiz bir odul mamasi var mi? Tesekkurler.

7 CEVAP

golsahyildirim

Bu siteden aldığım Me-O yengeçli ödül mamasına kedim bayıldı desem yeridir :) Patileriyle tutmak için çıldırdı resmen. Bunun dışında Animonda Milkies denemiştim, onu da bayağı seviyor :)

pammukprenses

Gimcat ve me o

duyggn

Lexa, gimcat hindili kitten sticks ve me o creamy yengeç eti için adam öldürür. :D Yine gimcat ürünlerinin içeriği iyi parasını hak eden ürünler olduğunu söyleyebilirim.

mertcanylmz

Benimki gimcat nutri pockets çok seviyor, yavru olanı alıyorum

AydannD

Reflex stick ve me o nun her aroması için delirir benimki salyaları akıyor yerken

sforselin

Reflex'inkiler fiyat/performans olarak en iyileri sanırım. Sadece fileto versiyonları kötü kokuyor. Koku hassasiyetiniz varsa hiç bulaşmayın :D Onun dışında sıvıları da çubukları da güzel bence.

Uzmo

Herkese çok teşekkür ediyorum, hemen önerilerinize bakıcam :)