Açık Mama

Pretty

Mera kitten adında açık mama aldık. Yeni maması taneleri biraz büyük gözüküyor. Ama emziren ve yavru kedi mamasıymış. 1 kg si 150 tl olan mamayı açık olarak 25-50 tlye vermişler ve içinde tavuk değil et varmış. İyi bir mama mı?

3 CEVAP

kaanpolat

Kandırılmışsınız emziren ve yavru kedi maması royal canin de var ve taneleri piyasadaki en küçük mama dır ama bu royal canin değil taneleri reflex e benziyor ve büyük reflex 60 TL royal canin baby cat 150 TL ve taneleri daha küçük

kaanpolat

Pardon mera yazısını görmedim mera içerik olarak olmasada orta derecede bir mama dır ama ona vereceğiniz parayı ND ye verin birde açık mama almayın çoğu bayat tarihi geçmiş oluyor hatta Daha pahalı ya geliyor

Pretty

Teşekkür ederim