Yaslı Kedime Önlem Amaçlı Ne Kullanabilirim/Kullanabilir Miyim?

ilkexx

arkadaşlar merhaba, yaşlı bir kedim var. şuan bir sağlık problemi bulunmuyor. her şey normal seyrinde ilerliyor ama ben yine de yaşından kaynaklı endişeler yaşıyorum üriner problemleri vs meydana cıkar diye. bu nedenle gimcat'ın ya da diğer markaların urinary ya digestion macun ödül maması vs versem arada sırada bir zararı dokunur mu acaba? n&d mama kullanıyorum ek olarak vitamin, bağışıklık güçlendiric vs kullanmama gerek var mı?

1 CEVAP

sforselin

Hekiminiz tavsiye etmediği sürece ekstra ürünler kullanmanıza gerek yok. Ama kullanılabilir mi, evet. Yine tavsiyeyi hekiminizden almanız daha iyi olur tabii.
Su tüketimini artıracak şeyler yapabilirsiniz ama. Ben arkadaşının yaşını tam olarak bilemediğimiz kadar yaşlı :) kedisi için akvaryum filtresiyle su şelalesi yapmıştım. 3 günde içermediği suyu 1 günde içiyor artık. Böbrekleri için de idrar yolu için de iyi olur.