Hangisi????????????????????

ilkexx

Anket

acana
(14 oy)
nd
(8 oy)
instinct
(2 oy)
brit care
(3 oy)
Toplam (27 oy)

hangi mamayı tercih etmeliyim aralarında sadece nd'yi kullandım yeni bir marka denemek istiyorum aşırı tüy dökülmesi var

8 CEVAP

kaanpolat

Ben orijen ve Acana kullanıyorum ama bu ay maddi durumdan dolayı ND ye geçtim Acana ve orijen tektir rakibi yoktur

Zeynepulku

Acana

sforselin

Tüy dökülmesi mevsimsel ya da başka bir sorundan kaynaklı da olabilir. Mama değişikliğinin yanında bence şu tüketimini artırmak için bir şeyler yapmayı ve her gün taramayı ihmal etmeyin.

Misraardicli

N D olabilir onlardan farklı

Misraardicli

Alttaki yazıyı sonradan okudum pardon

Misraardicli

Proplan olabilir o da parasına göre az besinli ama kedimde tüy dökülmesi veya herhangi bir hastalık görmedim . Tüyleri oldukça parlak ve sık

ilkexx

kedim ev kedisi ve 10 yasında. eskisi kadar hareketli değil ama yasına göre iyi durumda. acana ve orijen'i çok hareketsiz kediler için önermiyorlarmış bende hiç kullanmadığım için çok arada kalıyorum.

sforselin

O markaları denemek istiyorsanız
Acana düşük tahıllı mama çıkardı kısır kediler için, kalorisi daha düşük onu ya da Orijen'in yine düşük kalorili fit&trim'ini deneyebilirsiniz bence.