Dilini Cıkardı

Cansupakize

Arkadaşlar kedim 6-7 dakka topla oynadı odada koşturdu falan en son yatağın üstünde dilini çıkardı nefessiz kaldı gibi oldu yoruldu herhal ama ben ilk defa öyle gördüm iki aydır benimle çok korktum sizce normal mi yoksa nefesinde bir problem mi var bir yerden zıplarken de Guh diye bir ses çıkıyor o normalde bu dilin dışarda kalması bakırı falan ölçek sandım bir an şimdi devam ediyor oynamaya 😢

3 CEVAP

Siyahiinci

Oynamaya devam ediyorsa neşesi yerindeyse bir problem olacağını sanmıyorum. Kendisini gözlemleyin ters gittiğini düşünüyorsanız vet hekime muayene ettirirsiniz. Kendi kedim de dil çıkarmayı gözlemlemedim ancak bir yakınım kedisinin yorulduğunda dil çıkarıp nefes aldığını söylemişti. Muhtemelen kediye göre farklılık gösteriyor

didarkardes

kendini soğutmaya çalışıyordur benim kedimde yaz aylarında yapıyordu

Cansupakize

Teşekkür ederim cevap için.
Sonrasında devam etti oynamaya bir problem yok ama daha fazla dikkat edicem tekrarlarsa götürücem 🌸