Köpeğimin Cinsini Bulmamda Yardımcı Olur Musunuz?

28 Kasım’da evimize gelen köpeğimin cinsini bilmiyorum. Aşı karnesinde terrier, pasaportunda ise bolonka olduğu yazıyor. İki türü de internette arattığımda hiçbir benzerlik yakalayamıyorum aralarında. Bir tanıdığım ise maltese terrier olduğunu söylemişti ama o da çok şüpheli görünüyor. Bu miniğin türünü bilen varsa yazabilir mi?

6 CEVAP

sforselin

Köpek ırkları hakkında hiçbir bilgim yok. Sadece kulaklarının çok tatlı olduğunu söylemeye geldim :)

Mehmetkr

Daha yavru ırk tahmini yapmak çok zor.

Misraardicli

Fox terrier e benziyor yüz hatları özellikle tüy yapısı

Beyzasagir

Benim kızımın bebişliğine çok benziyor ama ben de bilmiyorum cinsini :( kulaklarını elleme dikleşir onlar büyük ihtimalle

Beyzasagir

Bizde de terrier yazıyor rus finosu olabilir bir bak istersen

whistle

terrier olduğu kesin.Muhtemelen ya kırmasıdır ya da iki terrierin karışımıdır.Köpeğinizin çok büyüyeceğini sanmam küçük ırk köpeklerdir