Kedimle İlgili Sorum Var

Aymia

4.5 aylık bi kedim var. Iki haftadır benimle sokaktan sahiplendim ama ev kedisi anladığım kadarıyla. Veterinere goturmeme gerek varmı herhangi bir rahatsızlığı yok. Aşıları ne zaman başlıyor bilgi verir mısınız.

6 CEVAP

Kedinizi hemen götürmelisiniz aşılarına çoktan başlanması lazımdı ama yeni sahiplendiyseniz hemen siz götürün benim kedim bana geldiğinde 4 aylıktı iç dış parazitle aşılarına başladık.

Rahatsızlığı olması önemli değil karma aşı mesela onu çoğu hastalıktan koruyor önemli olan o aşıların onu koruması :)

Aymia

Veterinere ne kdr fiyat verdiniz öğrenebilir miyim

Ya açıkcası fiyatlar olduğunuz şehre ilçeye göre değişiyor ben izmirdeyim olduğum ilçede iç dış parazit 80 lira karma aşı ise 100 lira arasında değişiyor. Aşı karnesine tırnak kesimine para almıyorlar.

Ard4x

Götürün tabi ki.