Acill

Eliiiifff

Kedimin bıyığının çıktığı yer bu şekilde oldu kesinlikle yemek değil eminim ne olmuş olabilir

3 CEVAP

kaşırken dökmüş olabilir, maması alerji yapmıştır dökülmüş olabilir ya da mantar olabilir Allah korusun bence bir süre takip edin ilerlerse farklı mama deneyin ilerlerse veterinere başvurursunuz

didarkardes

hemen telaş yapmanıza gerek yok. sadece dökülmüştür belki.benim kediminde burnunun üstündeki tüyleri dökülüyor bazen sonra yenileri çıkıyor. tabii takip edin herhangi bir yerinde daha olursa veteriner hekiminize danışırsınız.

Pollyanna

Sürekli gittiğin veterinere fotoğrafini atarsan o daha iyi yardimci olur