Kedinin Irkı Nedir Sizce

Kedinin ırkı nedir sizcee

11 CEVAP

Tengu

Galiba satın alacak ve burda cinsini teyit etmeye çalışıyor arkadaş

Mehmetkr

İleride sizi sürekli hastalıklarla uğraştırma riski yüksek olan bir cins. Sokaktaki bir kediyi alın ilk başlarda görünüşü size çirkin gelebilir ama bir kaç gün içinde görünüşün bir değeri kalmıyor bile.

senaau

Ayrica eger satın almak için british cinsi bir kedi istiyorsanız cins hayvanların ne şartlarda üretildiğini ve ne gibi genetik hastalıklara sahip olduklarını araştırmanızı tavsiye ederim. Ve bu ticarete ortak olmamak için bu soğuk havalarda sokakta yaşam mücadelesi veren canlardan sahiplenmenizi öneririm:)

Misraardicli

van kedisi ile iran kedisi kırmasına benziyor british değil britishlerin kulakları daha küçük ve yuvarlak oluyor diye biliyorum

senaau

Bence de İran ve Van kırması gibi gözüküyor

Satın almayı düşünüyorsanız satın almayın sahiplenin dışarıda bir sürü sıcak yuva bekleyen can var.. ticarete donusturenlerin ekmeğine yağ surmeyin satın alarak

sedef1213

Hayvanlara para vererek satın alan arkadaşlar eve bir heykel, biblo veya bir tablodan farklı bir şey almıyorlar gibi geliyor bana.Hayvan ticaretine çanak tutan destek veren satın alan satın aldıkça daha çok üretilip sömürülmesine daha çok ölmelerine sebep olan herkesin ama herkesin istisnasız allah belasını versin. bin yıllık aktivistim, hayatımı hayvanlara adamış biriyim, bana yok canım şunu ister bunu da alırım onuda yaparım ay sanane gibi şimarık argümanlarla gelmeyin.

Seymaaacaan

Üsttede yazdığı üzere british shorthair veya scottish straight :)

Pollyanna

Yaziyor ya attiğin fotolarda :)

Pollyanna

Kulaklari uzun olanlari var british de

whistle

#satınalmasahiplen