Kedim Tüylerini Kabartiyor

Dusldy12

kedim eve geldiğinden beri hep bize tüylerini kabartiyor yanimiza geleceklen de yavasca yaklasip gögsunu kaldirip yan yan yaklasiyor ve sonrwsinda da isiriyor arkadaslarimw sordum korktugu icin öyle yapiyo diyolar korkucagi hic bisi yok ama ben yinede bir sormak istedim bu durum normal midir?

2 CEVAP

sforselin

Sanırım küçük daha :) Daha çok oyun oynatıp yorun. Yine yapacak büyüyünceye kadar ama yorulunca bi tık daha az yapar.

Oyun yapıyor öyle yaptığında bir peluş oyuncak kalın ip yada varsa kedi oyuncakları ile oynatin öyle yaptıklarında korkutucu olduklarını düşünüyorlar 😁 yine de etrafınıza bir göz atın korkacagi ne var diye bazen terlik farklı bir obje vs korkabiliyorlar