Patide Yara!!

Jovinna

Köpegim aşılarını tam olmadi o yuzden sadece evdeyiz patisi yara olmuş.. neden olmuş olabilir? Ne yapmamiz lazim

4 CEVAP

whistle

Öncelikle yarayı dezenfekte edin ve ardından evinizde varsa bir yara kremi uygulayabilirsiniz.Hatta yarayı sararsanız iyi olur çünkü üstüne basacak.

Jovinna

Pamugu ilik suya batirip ovaladım orayi ve cevresini tsk ederim cevap verdiginiz icin

Jovinna

Pamuga bepanten surup flasterle kapattim orayi umarim iyi olur

whistle

endişlenemeyin geçer:) ama öncesinde dezenfekte ettiniz mi?