Köpek Aşıları

Jovinna

Merhabalar köpeğimi sahipleneli yajlasik 25 gun oldu kanli ishal tedavisi yaptirdik 10 gun sonra aşı için getirin dediler. Şimdi bu tedavi biraz maddi olarak beni yıprattı ve henüz hicbir aşısı yok en pahalı ne kadar olur aşıları tahminen??

8 CEVAP

whistle

ben ankarada yaptırmıştım.hatta daha uyguna yapmıştı.dediğim gibi değişir zaten başka bir şey iddia etmedim

whistle

maalesef bu ekonomik kriz herşeye değiyor.

whistle

maalesef bu ekonomik kriz herşeye değiyor.

iç-dış parazit ve kuduz muhtemelen 160 tl civarı tutacaktır. açıkçası biz köpeğimiz için şöyle yapıyoruz; iç parazit için 20 tl hap, şu an dış parazit damlasını 30 tl ye internetten alıyoruz ve kuduzunu 110 tl ye vuruyor veteriner. iç-dış paraziti direk 150 tlye yapan veterinerler de var biz bu sebeple dışı kendimiz yapıp veterinerden sadece hapı istiyoruz. yukarıda bir arkadaş da söylemiş barınağa başvurabilirsiniz bu arada kuduz aşısı için onlar da vuruyor ve yarı fiyatına neredeyse.

whistle

eskiden 50 liradan başlıyordu aşı fiyatları.şimdi 50-100 lira arasında genelde.Ama aşıya ve veterinere göre değişecektir

Mehmetkr

@whistle neresi orası biz de gidelim. Yaşadığınız şehre göre değişir ben Antalya'da yaşıyorum odanın belirlediği minimum fiyat doz başına 120 TL eğer şuan maddi imkanınız yok ise iç parazit dış parazit ve kuduz aşısını barınaktan temin edebilirsiniz.

Mehmetkr

Yok merak ettiğimden sordum eskiden burada da 60 70 TL'ye yaptırıyordum ama yeni fiyatlar çok yükseldi

Mehmetkr

Barınak bedavaya vurur para talebinde bulunamaz bulunursa da şikayet edebilirsiniz.