İştahsızlık

Ailurophile

kedim strese girince veya ben ondan ayrı kalınca az mama yiyor normalde günde iki kere mama kabını doldururum bir haftalığına ablama gitmiştik stresten yemesi azaldı sonra eve gelince düzelir diye bekledim bir aydır falan az yemeye başladı başka hiçbir sorunu yok keyfi gayet yerinde belli bir hastalığı da yok sürekli kontrol ediyorum ama artık günde bir doldurduğum kabı zar zor bitiriyor tuvalete de az çıkıyor haliyle sizce bu normal mi

1 CEVAP

bizimkisinin başından beri iştahı az ve strese girdiğinde daha da azalıyor, kediler kendisine bakmayı bilen hayvanlar merak etmeyin, üzülmüştür sıkılmıştır yemesi azalmıştır kendine yeten kadarını yiyordur şu an