7 Aylık Kedim İçin Hangi Mamayı Önerirsiniz?(Tüy Sağlığı)

mehmetsen

kedim daha kısır değil. Şuanda pro plan somonlu mama yediriyorum tüy dökmesini en aza indirmek için. Tüy sağlığı için bu mama uygun mudur ?

11 CEVAP

Mehmetkr

Şu sıralar NDyi çok kişi şikayet ediyor brit veya acana tercih edin bence.

emiragacci

ProPlan, Royale Canin, Hills,whiskas bu mama markaları genelde içinde ne olduğunu belirtmez ve sağlıksız olduğu hep söylenir size tavsiyem N&D almanız yanlış hatırlamıyorsam N&D ile ProPlan arasında 30-40 liralık fark var.

Propolan royal canin hills advance gibi ust duzey pazarlanan kedi mamalarinda gercek et cidden de yok arastirdiginizda goreceksiniz 8 aylik 2 kedim var bu ay ilk defa nd kitten aldık. Fiyatlar cidden uçmuş duzeyde ama indirimden bulabildigim en iyi fiyat 10kg 490tlydi buyuk pakette alınca tabiki daha ucuza geliyo hatırladığım kadariyla proplan 10kg 380 civarı royalde biraz üstüydu o kadar parayi gozden cikariyosaniz biraz daha çıkıp nd almaniz daha mantıklı olur bence en azindan icinde gercek et olana paranız gider

kaanpolat

Bütçeniz varsa Orijen Ve Acana piyasada rakibi yok yaklaşık 3 aylık tan beri orijen ve Acana kullanıyorum ve şuan 9 aylık ve hiç bir sıkıntısı yok

whistle

öncelikle somonlu,balıklı mamaları tercih edin.Tüy sağlığı için en iyisidr balık.Brit care,nd,sanabelle benim deneyimlediğim mamalardan birkaçı.Tüy sağlığı için gayet iyi sonuçlar aldım

mehmetsen

Dediğiniz markalar üst düzey gerçekten. Gözle görülür bir fark olursa onlara geçiş yapabilirim. Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Mehmetkr

Proplan ile hemen hemen aynı fiyat. Fitmin de iyidir daha ucuza

ihsanmert

Fitmin mamada domuz eti donuz ciğeri kullaniliyor. Aklinizda bulunsun

sforselin

Kedilerin domuz yemesinde bir sakınca mı var?

mywonderfulpet

Sakınca yoktur da domuz eti yemesinde belki tercih etmez. Ben etmem şahsen

Brit'in tüy sağlığı için olan manasını deneyebilirsiniz