Soğuklar

Karameeell

Mrb.. Bahçede ilgilendiğim kedim beni delirtiyor.. Yuvası var çok güzel sıcak soğuk yalıtımlı.. Ama kullanmıyor sepetine giriyor baktım olmadi sepetine iki poşet geçirdim içine minder koydum gündüzleri kullanıo.. Ayrı puset yaptım arada balkon altlarında disarda yatio onun içine girsin diye yunden yumuşacık.. Ama yok yine gündüz kullanıo.. Balkondan bakıyorum saat kaçtan bu yana yan tarafın giriş balkonunda sandalye var üstünde bir çuval gibi birsey var içinde ne varsa bilmiyorum komşunun.. Gündüzleri bazen çıkıyor fakat bugün geceyide hep orda geçirdi... Dört büklüm uyuyordu gece yatarken baktım, üşüyünce illa kapalı bur yere geçer herhalde dedim.. Şimdi uyandım baktım haaala orda deli olucam.. Ben bu kadar şey hazırladım üşümesin diye ama yok o ta tepeye çıkmış rüzgara doğru açık yerde duruyor =( şimdi baktım oturur pozisyonda kulaklarını dikmiş saga sola bakinio orda.. Aklım çıktı birseymi oldu dondumu diye seslenemedim sesimi duyarsa durduramam bu saatde miyavlar.. Içim hiç rahat değil uyuyamıyorum ben bu minigi nasıl alistiricam ya =( çok üzülüyorum

6 CEVAP

Mapple2

Kediler içgüdüsel hareket ederler, hazırladığınız yerlerin yönü ve malzemeler kedi için uygun mu ¿
Ve çoğu Kediler gece Avlama için hareket ederler, halindedirler.

Notemeow
İyilik yaramıyo :) Endişelenmeyin..

Iceoglan

Kedi evlerinin içinde kendilerini güvende hissetmiyorlar, ani kaçışlarını engelliyor diye. Balkona koyduğumuz kedi evlerinde uyuyorlar bazen. Balkon demirlerine köpekler çıkamıyor diye olsa gerek.

Karameeell

Ya kafayı yiycem uykusuzluktan ölüyorum bende uyuyamadım.. Şuan sepette uyuyor sesleniyorum minderine sarılıyor essek ya.. Gece sabaha kadar o balkonda açıkta durdu donacak ölecek diye korktum

Curcuna

Yaptiginiz yuvalarin dibine yasmama suyunu koyup oraya alistirabilirsiniz. Ben o sekilde girmedigi kutunun icine yasmama koyarak alistirdim

Pretty

Kediler istedikleri yerde yatarlar. Eğer rahatsız olsaydı veya üşüseydi o şekilde yatmazdı. Endişelenecek hiç birş4y yok gayet normal.

Karameeell

Maması suyu var belli saatlerde besleniyor.. Gündüz yuvaya değil ama hemen yanında sepetine girio orda uyuyor fakat aksam gece balkon.. Çok ilginç sanırım gece köpek geliyor filn diye korkuyor kendini güvende hissediyor =( şimdi yine aynı yerde balkonda