İç Dış Parazit

Rahimezeus

Kediler için İç dış parazit ilaçlarını toptan alabileceğimiz yerler var mı

3 CEVAP

Iceoglan

Ben veterineren satın alıyorum. 10 lira falan daha ucuza internetten bulunabiliyor ama, veterinerin önerdiğine daha çok güveniyorum bir de kedinin yaşı ve ağırlığı da önemli

whistle

veteriner ilaç depolarından bulabilirsiniz.Tanıdık varsa hemen halleder ama yoksa bazı yerler tek vermiyorlar.Bölgenizdeki yerlere sorun derim nette bulabilirsiniz hemen

Rahimezeus

Teşekkür ederim arkadaşlar ☺️