Kedi Evi

Leylikak

Sokakta baktığım 10 üzeri kedi var. 2-3 tanesi hamile. Öğrenci olduğum için anca kartondan ev yapabiliyorum ve o da hiç sağlam olmuyor. Ücretsiz kedi evi bulabileceğim yerler var mı acaba? Bir de hamile kediler baya küçükler 7-8 aylık doğumunda sorun olur mu acaba son ayları. Ve bir kaç kedinin de tek gözü yok. Baktığım kedilerin çoğunu insanlara alistirmiyorum zarar vermesinler diye. Arada sevdiriyorlar bana. o tek gözü olmayan kediler için ne yapabilirim.

3 CEVAP

Nurguloruc

Adore mobilyadan kedi evi alabilirsiniz. Ücretsiz fakat kargo parasını ödüyorsunuz. Tahtadan gayet saglam fakat sadece 1 adet alabiliyosunuz.

Nurguloruc

Adore mobilyadan kedi evi alabilirsiniz. Ücretsiz fakat kargo parasını ödüyorsunuz. Tahtadan gayet saglam fakat sadece 1 adet alabiliyosunuz.

Leylikak

Tamam teşekkür ederim. Bir yuva çok az ama denemekten zarar gekmez