Yavru Kedi Tüy Vitaminini

Pisiuuu

3 aylık Yavru kedim için iyi bir tüy dökmesini engelleyen vitamin bakıyorum tavsiyeleriniz neler?

Acil.

5 CEVAP

Hayriyes

VMP CAT PASTE i önerebilirim. Kedim severek tüketiyor :)

dogakaradag

3 aylık kedi sağlıklıysa tüy dökmez bence, vitamin ve kalsiyum içerikli gimcat baby paste var tüm gelişim ihtiyaçları için ideal bence onu kullanabilirsiniz

Lilyycm

3 aylık kedinin tüy dökmesinden şikayetçiyseniz 1 yaşında ve sonrasında napacaksınız:)
Şaka bi yana 3 aylıkta tüy dökümü olmaz acaba mama yada başka bir şeyden mi kaynaklı

Pisiuuu

Komşum için sordum kendi kedimin tüyleri beni rahatsız etmiyor yani sonuçta bizimde saçlarımız dökülüyor ama onların kedisinin tüyleri gerçekten dökülüyor ya anlamadık

Cook

Vetoskin tüy dökümü için kullandığımız en etkili vitamin.Ama 3 aylık bir kedi için kullanılabilir mi,emin değilim,biz 5 aylıkken başlamıştık.Veterinere danışmak lazım