Hayvan Üreticisi Dolandırıcı!

Zukooo

Herkes şikayette bulunabilir mi? Yayabildiğimiz kadar yayalım. Bu adam dolandırıcı. Aynı hayvanı farklı zamanlarda sitelere koyarak ulaşım hizmeti adı altında para koparıyor. Ben köpek satın alıcakmışım gibi yazdım buna biraz konuştuk en son şüphelendiğimi anlayıp engelledi beni lütfen yayalım ismi EFEKAN ATEŞ

3 CEVAP

Zeynepulku

Sahiplendirme adi altında fiyatı 15bin-20binlik köpekleri veriyor sözde. Biraz akli olan insan kanmaz ama kanan çok iste cinscilik bürümüş gözlerini 200-300 tlye bulunca kacirmiyorlar. İyi olmuş diyorum bazenleri belki akılları başına gelir.

whistle

İnsaların kafasının içinde bir organ var.Bu organı kullanmak da onların elinde:)

Anonymus944867

vallaha hiç şikayet etmeye gerek yok ücretli hayvan sahiplendirme sitesinden hayvan almaya çalışanda da akıl fikir aramam zaten .