Erkek Kedime İsim Önerisi

Nurguloruc

Tosuncuğuma isim önerisi istiyorum. 10 günlükken sahiplendim minicikti ozamanlar kimlik için bi isim koyduk ama galiba ailecek benimseyemedik hala araştıroyum. Annemin babamın da hemen alışabilecegi isim önerilerine açığım. Fotografını da koyayım belki fikir olur :)

21 CEVAP

Mehmetkr

İsim falan boşverin de bir kilo verse iyi olacak.

Nurguloruc

Yattığı için göbegi yayılmış ya gayet fit neden öyle dediniz... İsimler çok güzel biraz düşüneyim teşekkür ederim

Kocalex

Mystico

Mehmetkr

HDHSJGDSKSHSJ
Ben böyle reklam görmedim hayatımda

Misraardicli

Ben olsam adını Nohut koyardım nedense kediye bakınca aklıma bu geldi

Misraardicli

Tüyü kadar ömrü olur inşallah 🙏

Cansupakize

Kedo koyardım ben adını, kendi kedim ismine çok alıştı yoksa bende kedo koyardım şuan ki aklımla ❤️

mehmetsen

ATLAS
Kedim erkek olsa kesinlikle atlas koyardım.

mrssinemis

Çiko veya Tombik :)

zibityus

ben olsam ad koymazdım

Iremcrk

Behlül olabilir 🐾😂

Ceviz
Güçlü
Paşa
Lekeli 😇

kittencat

Ceviz, müezza, paşa

baranertaga

Yucin koyun bence babamın küçükken bu renklerde bir kedisi varmış adı yucinmiş bence yakışır

Napim

Paşa
Lobi
Mart