Kedimin Tuhaf Hareketleri Neden?

geceem

Arkadaşlar bir süredir kedim çok tuhaf hareketler yapıyor, ortada hiçbir şey yokken garip ses çıkarıp korkup kaçıyor ordan oraya hızlıca tüyler diken diken oluyor kabarıyor. Bu hareketinin anlamı nedir

1 CEVAP

sugartgecat

ksoxmwpzmwodkw merak etmeyin baktıgım tüm kediler yapıyodu bunu oyun oynuyolar kovalamaca oynayabilirsiniz kacın kovalasın yakalayınca bacagınıza saplak atıp sonra o geri kacar siz kovalarsınız bu sefer