2Kg Kedi Kumu Ne Kadar Gider (Temizleme Dahil)

BERIL

2kg kedi kumu ne kadar gider (temizleme dahil)

4 CEVAP

uveysuveys

biz bir ayda 10 litre kullanıyoruz kedinizin yaşına, kilosuna ve beslenme biçimine göre değişecektir, kedimi ilk sahiplendiğimde 5-6 aylık olduğundan ayda 5 litre neredeyse yetiyordu ama artık daha çok su içtiği için daha az gidiyor

ahsenyildiz

aynen kum anca 1 hahta gider

sforselin

2 kilo kum mu satıyorlar? Pelet mı bahsettiğiniz kum?

Salihaylmz

2.5 aylık yavru kedime 1ay bile dayanmiyor 5 litre kum.. Gun içerisinde 5ten fazla kez temizliyorum kumundakileri alıyorum. Komple kumu çöpe attığım da oluyor komple temizlik için.