Kediler Küsüldüğünü Anlar Mı

sugartgecat

Odamda yatagımın arkasına girmis kendi cıkamıyo bende karnından tutamadım dar alan çünkü mecburen ensesinden tutup çıkardım çıkarınca elime sarılıp boğma hareketi yaptı ve elimi yardı boydan boya duygusal bi insanım en sevdiğim canlı bana böyle davranınca moralim bozuluyo hayır diyip hiç ilgilenmedim hatta küstüm biraz acaba anlıyo mu ona küstüğümü yoksa kendi kendime mi triplendim

11 CEVAP

Hennessy

uzun şeyler giymeye çalışın bir de mutlaka hayır ya da şş gibi şeylere alıştırın sert bi ses tonuyla yüzüne doğru yaparsanız anlıyorlar benim kedim çok agresif anında saldırır çok ciddi yaralarda açtı ama şş dediğim anda bırakıp kaçıyor bir de elinize kolonya sürebilirsiniz tadı ağzına gelince anlayıp tekrarlamaz

Hennessy

kendi kendinize triplenmişsiniz kedi bu onun canı nasıl isterse öyle olur :)

Kedilerin kafasının girdiği yere vücudu da girer ve genelde girebildikleri yerden çıkarlar acaba çıkmak istemediği için mi böyle bir tepki verdi benim kedimde mesela yatak başlığının arasına girer peteğin altında durur ben uğraşsam çıkaramam onu öyle dar ama kendi çıkıyor

ahsenyildiz

yerim ben onu

ahsenyildiz

kesinlikle yapmayın onun içinde tehlikeli ama girmesini istemediğiniz yerlere lavanta çiçeği koya bilirsiniz

ahsenyildiz

kendi ni güvende hissediğinde çıkar kediniz çok küçük yakında alışır tepkilerinize

Alperen07

Benim kedim de daha birkaç gün önce severken birden öyle bir ısırdı ki kolumu baya kanadı çizildi diş geçirince ben de aniden çekince yırtıldı tabi baya acıdı diye tepki verdim kolum kanıyordu gösterdim neden yapıyorsun bak çok acıdı diye bakıyo öyle tabi hiç yanaşmadım akşama kadar akşam ben koltukta oturuyordum. Elim koltuğun kokundaydı o da yatağında yatıyordu elimi tuttu patisiyle ben çektim önce sonra yine aynı sanki pişman gibi sonra geldi kucağıma yattı pati masajı yaptı sonra yattı uyudu isteyerek canımı yaktığını zannetmiyorum belki o an korktu bişey oldu bizim ruh halimiz gibi onlarında sağı solu belli olmuyor nolursa olsun onu çok seviyorum

sugartgecat

Ellerimi yarmaması için napıcam peki deri alerjim var bide çok zor iyileşir yaralarım :(

sugartgecat

kaygan ya yatagım girdi slap diye ama tırmancak yer olmadıgı icin tırmanamadı cıkmaya calıstı cünkü bikac kez cıkamayınca aldım

sugartgecat

kolonya sürersem benden soğur diye denemedim hiç

sugartgecat

ciceklere de alerjim var.. yatagımın tam yanı... yastık tepcem ben yokken girmesin diye girmesi sorun degil ama cıkamıyo sapsal