Moral

Merhaba benim kedim kanli kustu pro plana geçtik. Şimdi halsiz bakalım ne olacak.
Eğer bu durumu yaşayan varsa bana tavsiye verebilir mi?
Zaten buradaki herkes niye aldın kediyi diye moralimi bozuyor, moral mesajı yazabilir misiniz?

5 CEVAP

Pro planla eski mamasini yarı yarıya karıştırdım pro plan hiç yedi mi bilmiyorum

NURSENA123

yok bizde olmadı sindiremedi belki de

Zamanla geçer mi

feyzanurkrb

Selam. Seni çok iyi anlıyorum. Ama sakın üzülme inşallah geçecektir. Geçmez ise veteriner hekime danış lütfen. İçine ferah tut ve olumlu düşün. Asla kedi sahiplendiğin için pişmanlık duyma 😊

Teşekkürler, veterineri aradık getirmeye gerek yok dedi, eğer yarın istahsizsa getirin dedi.